مرکز آموزشی شماره ۸ واحد صنعتی اصفهان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان،معاون آموزشی جهاددانشگاهی، ۵ اسفند ماه در آیین افتتاح مرکز آموزشی-تخصصی شماره ۸ واحد صنعتی اصفهان، با تبریک ایام ولادت حضرت زهرا (س) و نیز تسلیت شهادت ۲۷ تن از مدافعان امنیت لشکر امام حسین (ع) اصفهان، با بیان این مطلب که باید به معلمی به عنوان عشق و هنر نگاه کرد،در تحلیل کلمه‏ ی آموزش افزود: «آ» امید و آرزو، «م» محبت و مهارت، «و» وحدت، «ز» زندگی، «ش» شهامت را نشان می ‏دهد.

دکتر محمد صادق بیجندی بیان داشت: آموزش حلقه‏ های بهم پیوسته است و حلقه‏ ی اصلی تک به ‏تک فعالیت‏ ها، وحدت و تیم بودن است.

وی افزود: سال ۱۳۶۸ فعالیت های آموزشی در جهاددانشگاهی شکل گرفت و قرار بود آموزش مکمل پژوهش شود.بدین معنا که نتیجه ی پژوهش های کاربردی در قالب دوره های آموزشی ارائه شود و هم اکنون پیشرفت های حاصل شده و آمارهی موجود در حوزه ‏ی آموزش جهاددانشگاهی، باعث افتخار است.

وی با بیان این مطلب که حوزه ‏ی آموزشی آنقدر گسترده و پتانسیل جهاددانشگاهی آنقدر بالاست که باید با نوع ‏آوری و تنوع دوره ‏های آموزشی به توسعه ‏ی آموزشی بپردازیم، تصریح کرد: واحد صنعتی اصفهان در سال ۱۳۹۶ از حیث تعداد فراگیر رتبه‏ ی دوم و از حیث درآمد رتبه ‏ی سوم را کسب نموده است. همچنین این واحد در سال ۱۳۹۷ از حیث فراگیر رتبه‏ ی دوم و از حیث کسب درآمد نیز رتبه‏ ی سوم را کسب نموده است.

وی گفت: دفتر همکاری‏های مشترک مجموعه ‏ی ” ایزایران و سازمان تجاری ‏سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی” افتتاح شده است.

دکتر بیجندی همچنین از راه ‏اندازی مرکز اجرائی آزمون، کانون شایستگی و مراکز هدایت تحصیلی و شغلی دانشجویان در آینده خبر داد.

واحد صنعتی اصفهان در حوزه ی آموزش در کشور پیشتاز بوده است

رئیس واحد صنعتی اصفهان گفت: واحد صنعتی اصفهان در حوزه ی آموزش در کشور پیشتاز بوده است و نباید فعالیت‏ ها در حوزه‏ ی آموزشی به هیچ وجه کم و متوقف شود و باید همچنان با نوآوری و برنامه ‏ریزی به عنوان یک واحد پیشتاز در فعالیت‏ های آموزشی جهاددانشگاهی بدرخشیم.

مهندس مرتضی تیموری افزود: هم ‏اکنون با نرم ‏افزاری که در معاونت آموزشی طراحی شده است، امکان دسترسی به آمار و ارزیابی دوره‏ ها، فراگیران و اساتید در هر لحظه وجود دارد.

وی افزود: علی رغم وجود مشکلات و تنگناهای اقتصادی در کشور با تلاش همه‏ ی همکاران وضعیت مناسبی در واحد صنعتی اصفهان، از لحاظ اقتصادی وجود دارد.

همچنین مهندس غلامرضا ریحانی معاون سابق آموزشی و مهندس ذبیح ‏ا… قجاوند از فعالیت‏ های انجام شده و برنامه‏ های پیش ‏بینی شده گزارشی ارائه دادند.

گفتنی است در پایان این آیین با اهدای لوح سپاس از زحمات مهندس غلامرضا ریحانی در سمت معاونت آموزشی و مهندس ذبیح ‏ا… قجاوند در سمت معاونت پشتیبانی، تقدیر به عمل آمد.

یاد آور می شود مرکز آموزشی- تخصصی شماره ۸ واحد صنعتی اصفهان به نشانی خیابان جی – روبروی تالار شهروند-کوچه شماره ۳۹ و شماره تماس ۳۵۲۱۳۰۱۲-۰۳۱ و ۳۵۲۱۹۰۳۴ آماده ی ارائه ی خدمات آموزشی به شهروندان و فراگیران می باشد.

fa_IR
en_US fa_IR