با حضور مسئولین استان، شهرستان خمینی‌شهر و حامیان کارآفرینی و به همت مرکز علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی و شعبه ستفای واحد صنعتی اصفهان نمایشگاه مشاغل خانگی و دستاوردهای دانشجویی آغاز به کار نمود.
 

 
در حاشیه‌ی نمایشگاه مشاغل خانگی و دستاوردهای دانشجویی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان خمینی‌شهر، مدیرکل امور بانوان و خانواده‌ی استانداری اصفهان و رئیس واحد صنعتی و جمعی از مسئولین برگزار گردید.
 

 
بسته آموزشی کارآفرینی به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان برگزار شد.
 

به منظور توسعه‌ی کمی و کیفی تعامل و همکاری فی‌مابین در زمینه‌ی فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و شورای اسلامی استان اصفهان تفاهم‌نامه‌ی همکاری منعقد نمودند.

photo 2017 02 27 19 04 28رییس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گفت: مهم‌ترین کار جهاد دانشگاهی که هم اکنون در حال انجام است، پیشتازی و سد شکستن در اموری است که دیگران وارد نشده‌اند و به دنبال ایجاد مسیرهای دیگری است که خیلی به آن پرداخته نمی‌شود