مراکز آموزشی

این مرکز در سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در اصفهان –خیابان مسجد سید – حدفاصل مسجد سید و فروغی خیابان پنج رمضان آغاز نمود.  پذیرش فراگیران بصورت آزاد در دوره های آموزشی کوتاه مدت زبان انگلیسی در سطوح مختلف مقدماتی ،متوسطه، پیشرفته و دوره های تخصصی FCE،CAE ،TOEFL ، IELTS،GRE ،MCHE،TOLIMO،EMAIL ENGLISH ،IT ENGLISH،فن ترجمه نگارش به زبان انگلیسی ،تربیت مربی (T.T.C) مکاتبات بازرگانی انجام وهمچنین ازطریق انعقاد قرار داد با سازمانهای مختلف در خصوص آموزش کارکنان اقدام می گردد.

دوره های آموزشی این مرکز بصورت ترمی در چهار فصل بهار ،تابستان ،پائیزو زمستان ارائه می گردد و با توجه به نیاز فراگیران دوره ها بصورت فشرده (همه روزه ) عادی :۲ روز در هفته،۳روز در هفته و ایام تعطیل (جمعه ها)در شیفت های صبح و عصر تشکیل می شود.
مرکز در ۲ ساختمان مستقر بوده و دارای ۲۳ باب کلاس مجهز به سیستم کامپیوتر و   LCD بمنظور استفاده انحصاری فناوری اطلاعات در آموزش زبان انگلیسی (IT in ELT  ) روش مالتی مدیا در ارائه دروس می باشد.  مدرسین از طریق فراخوان عمومی،آزمون و مصاحبه علمی جذب می شوند و هم اکنون در حدود ۱۱۰ نفر مدرس بصورت حق التدریس ساعتی همکاری دارند که اکثرآنها با توجه به تکمیل بودن ساعت تدریس از مزایای بیمه استفاده می نمایند.

برنامه ترم ۳ تابستان      برنامه ترم ۱ پاییز

آدرس: اصفهان- خیابان مسجد سید-خیابان ۵رمضان- قبل از چهار راه جامی سمت چپ   1-33378580

این مرکز در سال ۱۳۷۱ با همکاری اساتید مجرب و استفاده از سایت های کامپیوتری و کارگاههای آموزشی مجهز به وسایل آموزشی و ارتباط پرسرعت اینترنت فعالیت های خود را در دو گروه كامپيوتر و فني مهندسي آغاز نمود.
دوره های آموزشی این مرکز بصورت ترمی در چهار فصل بهار ،تابستان ،پائیز و زمستان ارائه می گردد.

 

آموزش تخصصی دوره های فنی و مهندسی

(مکانیک، برق، عمران ، صنایع، شیمی، مواد، الکترونیک، و …)

آموزش عمومی و تخصصی کامپیوتر

(word, power point, Excel , Access , فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی , برنامه نویسی، شبکه، رباتیک و …)

آموزش های غیرحضوری

خدمات منحصر به فرد جهاد دانشگاهی در مرکز فنی مهندسی

۱٫برگزاری كلاس ها به صورت عملی و كاربردی
۲٫ارائه جزوات و تمرين هاي مربوطه در طول دوره
۳٫ارائه نرم افزار مربوطه (رايگان)
۴٫مشاوره آموزشی(رايگان)
۵٫ارائه گواهينامه پايان دوره معتبر (رايگان)
۶٫اعلام فرصت های شغلی در صورت اعلام نياز صنايع و اداره ها

برنامه ترم ۳ تابستان

آدرس: اصفهان- خیابان مسجد سید-خیابان ۵رمضان- کوچه فردوسی(جنب شیرینی گلاب) پلاک ۷     33376646

جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان از سال ۱۳۸۶ مرکز آموزش­های کوتاه مدت خود را در شهرستان نجف­‌آباد با رویکرد برگزاری دوره‌­های آموزشی تخصصی و پیشرفته دایر نموده و همگام با پیشرفت و نیازهای قشر جوان این شهر گام برداشته است.

کارکنان این مرکز همواره تلاش نموده اند تا با ارائه‌­ی دوره­‌هایی با کیفیت و ویژه­ی بازار کار و نیز با فراهم نمودن تجهیزات مناسب هر دوره، بخصوص دوره­‌های فنی مهندسی، در جهت رضایت فراگیران گام بردارند.

دوره‌­های آموزشی این مرکز بصورت ترمی در چهار فصل بهار، تابستان، پائیز و زمستان ارائه می­گردد و با توجه به نیاز فراگیران، در گروه صبح و بعدازظهر برگزار می­شود. مدرسین این مرکز در رشته‌­ی خود بصورت تخصصی فعالیت کرده و این امکان برای فراگیران مهیا خواهد شد تا از تجربیات مدرسین در بازار کار نیز استفاده نمایند.

گروه­های آموزشی مرکز نجف‌­آباد:

زبان­های خارجی

فنی و مهندسی

کامپیوتر

پزشکی

مدیریت و علوم انسانی

برنامه ترم ۲ تابستان برنامه ترم ۳ تابستان

آدرس: نجف­‌آباد، خیابان شریعتی، چهارراه بازار، جنب بانک ملت. تلفن ۲-۴۲۶۳۰۴۰۱

امروزه آموزش مقدمه و سرآغاز بلوغ فكری و تعميق قدرت فكر، خلاقيت و تحليل‌های ذهني در افراد و ابزاری استراتژيك جهت تحول و توسعه اجتماعی قلمداد مي‌شود و به عنوان فعاليتی حرفه‌ای جهت افزايش كارايی و اثربخشی سازمانها و ارتقای كيفيت كار نيروی انسانی و كسب مهارتهای تخصصی به حساب مي‌آيد و از قلمرو هزينه به سرمايه‌گذاري جهت توسعه سازماني وارد شده است با توجه به رشد روزافزون تكنولوژي فن‌آوري اطلاعات در حوزه‌هاي گوناگون اقتصادي ،‌اجتماعي ،‌فرهنگي ، سياسي و …. دائماً وضعيت موجود تغيير مي‌كند و موقعيتي جديد را فراروي ما مي‌نهد و از آنجايي كه در اين عصر دانش و اطلاعات به منزله قدرت تلقي مي‌شوند، ‌افراد ضعيف از گود ميدان خارج شده و فرصتها را براحتي از دست خواهند داد. از اينروست كه آموزش به عنوان ابزاري براي كسب دانش و بدست آوردن قدرت و كليدي براي سازگاري با دنياي تغييرات، اهميت پيدا مي‌كند و نياز افراد و سازمانها را مرتفع خواهد ساخت. جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان با سابقه‌اي درخشان و تجربة كافي در امر آموزش در مرکز ۴ افتخار دارد بر اساس مجوز معاونت آموزشی دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی در بهمن ماه سال ۱۳۸۸در اصفهان ایجاد و در اين راه گام برمي‌دارد به اميد آنكه پاسخگوي بخشي از نيازهاي جامعه باشد.

گروههای آموزشی فعال مرکز

فنی مهندسی
علوم انسانی
پزشکی
کامپیوتر
زبان‌های خارجی
کارکنان دولت

برنامه ترم ۳ تابستان      برنامه ترم ۱ پاییز

آدرس: اصفهان-خیابان توحید-جنب مجتمع فرشچیان    2-95018161

گروههای آموزشی فعال مرکز

زبان‌های خارجی

علوم انسانی

کارکنان دولت

برنامه ترم ۳ تابستان      برنامه ترم ۱ پاییز

آدرس: اصفهان- خیابان سروش-چهار راه عسگریه-روبروی امام زاده حمزه-نبش کوچه قصر  4-32265703

گروه آموزشی فعال مرکز

زبان‌های خارجی
زبان های غیرانگلیسی ( آلمانی، فرانسه، اسپانیایی )
دوره های کشاورزی ( پرورش زالو، آموزش و ساخت تراريوم، توليد و طراحي و نگهداري بونساي، پرورش گياهان زينتي و آپارتماني
فنی و مهندسی (مکانیک، برق، عمران ، صنایع، شیمی، مواد، الکترونیک، و …)
عمومی و تخصصی کامپیوتر (word, power point, Excel , Access , فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی , برنامه نویسی، شبکه، رباتیک و …)

برنامه ترم ۱ پاییز      برنامه ترم ۲ پاییز

آدرس:بلوار ارتش-نبش میدان ارتش-جنب بانک ملت   37769614

گروه آموزشی فعال مرکز

زبان‌های خارجی

فنی و مهندسی (مکانیک، برق، عمران ، صنایع، شیمی، مواد، الکترونیک، و …)

عمومی و تخصصی کامپیوتر (word, power point, Excel , Access , فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی , برنامه نویسی، شبکه، رباتیک و …)

برنامه ترم ۲ تابستان      برنامه ترم ۳ تابستان

آدرس:خمینی شهر- منظریه -انتهای بلوار پردیس – مجتمع آموزشی و پژوهشی جهاد دانشگاهی   33668264

گروه آموزشی فعال مرکز

زبان‌های خارجی

برنامه ترم ۲ تابستان برنامه ترم ۳ تابستان

آدرس : خیابان جی – کوچه شهید مصدق زاده – جنب هنرستان شهید خوانساری جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان ( مرکز شماره ۸ ) تلفن : ۰۳۱۳۵۲۱۳۰۱۲

fa_IR
en_US fa_IR